;

Riigid ja kuurordid - Costa De Barcelona | TUI.EE

Huvitavad faktid Costa De Barcelona kohta:

Kirjeldus

Costa de Barcelona ulatub Kataloonia pealinnast 100 km põhja ja lõuna poole. Seda piirkonda armastavad igas vanuses ja huvidega turistid ning see ei ole üllatus: ilus loodus, soe meri, hoolitsetud rannad, paljud ajaloolised kohad ja naudingud igale maitsele.

Costa de Barcelona's ootavad teid veespordialad, baarid ja ööklubid, mägedes männid, rikad kultuuriprogramm ja ekskursioonireisid.
Piirkonnas on mitu suurt turismikeskust:
- Barcelona linnaekskursioon,
- Boheemne Sitges,
Malgrat de Mari, Calella, Santa Susanna rannad.
Lõõgastuge Costa de Barcelonas
TUI: saate broneerida kohe

Reisid Costa De Barcelona:

Calella

Calella tervitab turiste tõeliselt katalaani külalislahkusega. Siin nad ei tea, mis kiirus ja kirevus on: isegi merel Calella uhkete liivarandade juures ei ole müra

Malgrat De Mar

See väike katalaani linn, mis asub kahe provintsi piiril ja ühendab naabruses asuva Santa Susanna linna, moodustab ühise arenenud infrastruktuuriga puhkeala: kaubanduskeskused, restoranid, baarid ja kohvikud on hajutatud kogu rannikul.

Pineda De Mar
Плавные движения вечернего хоровода сарданы, пышные сады, аккуратные дорожки в обрамлении кактусов и пальм, лазурное побережье с ожерельем из золотого песка – все это складывается в праздничный портрет каталонского курорта Пинеда де Мар, небольшой, но драгоценной жемчужины испанского побережья.
Santa Susanna
Санта Сусанна – это голубые волны и согретые солнцем зеленые холмы, белокаменные домики, окруженные цветущими бугенвилиями, и оранжевые зонтики черепичных крыш. Это город, где можно забыть обо всем среди покоя и уюта несуетной жизни зажиточного Средиземноморья.
Costa De Barcelona
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy