;

Riigid ja kuurordid - Alanya | TUI.EE

Huvitavad faktid Alanya kohta:

Kirjeldus

Alanya on üks ilusamatest Türgi kuurortidest, kus saavad veeta unustamatu puhkuse nii paarid, kui ka lastega pered. Siin ootavad teid mitte ainult ilusad liivarannad, vaid ka imeline loodus ja ajaloolised vaatamisväärsused. Alanya peamine vaatamisväärsus on Bütsantsi kindlus Ich-Kale , mille 6,5 km pikused seinas on kaunistatud 140 torniga. Õhtulon kindlus suurepäraselt valgustatud ning selle territooriumil asuvad 13 sajandi lossi varemed ja iidsed kirikud. Umbes 20 km kaugusel Alanyast asub suurepärane veelõbustuspark „Sealanya“, kus saab ujuda delfiinidega ja imetleda haid. Alanya piirkond meeldib ka neile kellele meeldivad iidsed koopad. Soovitame kindlasti külastada Damlatas koopa, siin näete üle 15 tuhande aastased stalaktiidid ja stalagmitid. Olles Alanyas ärge jätke suurepärast võimalust külastada kõige populaarsena randa Kleopatra rand, mis erined teistest randadest kristallselgete veedega ja liivaste randadega. Puhkamise ja päevitamise vahelduseks võite proovida midagi imelist - sukeldumine, mis annab võimaluse näha kala, kaheksajalga ja merevetikate maagilist ilu. Otsides hotelli, mis vastaks teie soovidele ja eelarvele on kindlasti kasulik teada, et Obagol piirkonnas asuvad Alanya soodsamad hotellid, Mahmutlar on kaunistatud apelsiniistandusega, Avsalar ja Okurcalar pakuvad 5* hotelle, kuid nende hulgas on palju economy klassi hotelle, Konakli ja Incekum piirkondades on hämmastavad liivarannad.

Reisid Alanya:

Alanya
Avsallar
Incekum
Inčekum on tuntud oma kuldsete liivarandade poolest, mida peetakse selle piirkonda parimateks randadeks. Päevasel ajal saate külastada Alanya või Side linna.
Konakli
Konakli - väike hubane küla, mille laiad rannad ja meeldejäävad loodusmaastikud meelitavad igal aastal aina rohkem turiste. 
Mahmutlar
Alanya kasvab kiirelt, järg-järgult ühendates läheduses asuvaid linnu. Mahmutlar oranzipuudega ja kuldsete liivarandadega piirkon on hiljuti muutunud väga populaarseks.Siinsed puhkajad saavad külastada ka iidset Siedere antiiklinna, mis oli rajatud III sajandil eKr.
Kargicak
Небольшой курортный поселок недалеко от Алании подходит для тихого отдыха в кругу семьи. Таврские горы и сосновый лес, теплое море и благоустроенные широкие пляжи притягивают сюда туристов.
Alanya
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy