;

Riigid ja kuurordid - Belek | TUI.EE

Huvitavad faktid Belek kohta:

Kirjeldus

Türgi üks kuulsamatest kuurortidest – Belek asub Antalya privntsis Vahemere
rannikul, mis on tuntud tänu ilusatele eukalüpti, mändide ja seedripuu metsadele, kus pesitsevad haruldased linnud, näiteks ”tuto-alba”, mis on ühtlasi Beleki piirkonna sümbol.
Belek on üks noorematest ja kõige esinduslikum Türgi kuurortidest – 1984 aastal hakkas siin
arenema turismi ja puhkuse infrastruktuur ja lühikese aja jooksul muutus see piirkond maailma kuulsamaks kuurortlinnaks.

Belekis on lai, erakordselt puhas ja pikk liivane rannariba ( ligikaudu 20 km pikk), paljud rannad on saanud ”Sinise lippu” auhinna ja sobivad ideaalselt lastega puhkamiseks.

Enamus nelja ja viie tärnilistest hotellidest on suur territoorium ja asuvad otse rannas. Nende
hulgas on palju hotelle golfiväljakutega ja kõik vajalik ratsutamiseks. Belek on Türgi suurim
golfikeskus ja on väga populaarne sportlaste seas kogu maailmas.

Läheduses asuvad iidsete linnade Aspendos, Perge, Side, Termessos, Olümpos ja Silen varemed. Soovitame külastada iidset linna Efes (Ephesus) ja Pamukkale – ainulaadne koht, mida peetakse maailma imeks, mis koosneb looduslikest valgetest terrassidest, tervendavatest mineraal vedrudest ja ajaloolistest monumentidest.

Asukoht

Belek asub Tauruse mägede ja Vahemere vahel, ligikaudu 25 km kaugusel Antalya lennujaamast. Antalya lennujaamast 25 km kaugusel.

Omadused

Beleki piirkonnas asuvad viie tärni hotellid ja esmaklassi turismikompleksid. Kõik on ehitatud nii, et mitte häirida erakordset ökoloogilist ranniku tasakaalu eukalüpti metsadega.

Ajalugu

Belek on üks noorematest ja kõige esinduslikum Türgi kuurortidest – 1984 aastal hakkas siin
arenema turismi ja puhkuse infrastruktuur ja lühikese aja jooksul muutus see piirkond maailma
kuulsamaks kuurortlinnaks.

Lastele

Puhkus Belek hotellides on tõeline paradiis lastele. Lisaks tavapärastele lastebasseinidele ja veeparkidele peaaegu igas hotellis on olemas miniklubid lastele, mis on väga hästi kohandatud lastele alates 4 eluaastast. Sõltuvalt puhkajate soovidest mõnedes Beleki hotellides on olemas miniklubid lastele alates 2 eluaastast. Lapsevanemad saavad rahulikult lõõgastuda teadmisega, et lastel on palju tegevust ja nende eest hoolitsetakse. Enamikus hotellidest on saadaval lisatasu eest ka lapsehoiuteenused.

Hotellid

Belek
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy