• Klientidele

TUI eelised

Ettevõtte garanteeritud usaldusväärsus

Euroopa teenuse standardid

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Mis teeb TUI konkurentsist erinevaks?

Ettevõtte garanteeritud usaldusväärsus

Finantsstabiilsus

TUI on maailma turismituru juhtpositsiooni hoidev ettevõtete kontsern, mis asutati 2014. aastal kahe Euroopa suurima turismifirma Saksamaa TUI ja Briti TUI Travel PLC ühinemise tulemusena. Ühinenud TUI peakontor asub Saksamaal, TUI grupi aktsiad on noteeritud Londoni fondibörsil ja need kuuluvad FTSE 100 indeksi arvestusse.

2017. finantsaastal moodustas TUI töötajate arv 67 000 inimest, käive 18,5 miljardit eurot ja tegevuskasum 1,102 miljardit еurot TUI Group teenindab aastas rohkem kui 200 miljonit klienti, pakkudes puhkusi 180 maailma riigis. TUI Groupi kuuluvad turismioperaatorid, üle 325 hotelli, 6 lennufirmat, 14 kruiisilaeva üle 1 600 turismiagentuuri ning rida suuri internetiportaale. TUI Grupile kuulub Euroopa suurim tšarterlennukite park – 150 lennukit. Kontserni kuuluvad tuntud hotelliketid RIU, TUI Magic Life, Grupotel, Iberotel, Robinson, Sol Y Mar Club, Barut, TT Hotels, Jaz ja paljud teised.

TUI Group on üks maailma kasumlikematest turismiettevõtetest ning mitmekornde maineka rahvusvahelise auhinna World Travel Awards laureaat. TUI Group nomineeriti ettevõte maailma parima turismioperaatori ja tšarter-lennuettevõtte tiitlile. Lisaks pälvis TUI Group 2018. aastal Euroopa parima turismioperaatori tiitli.

Usaldusväärsed partnerid

Valides hotelle, TUI töötajad isiklikult testivad osutatava teenuse kvaliteeti ja turvalisust. TUI teeb koostööd ainult väga usaldusväärsete lennukompaniidega, tagades sellega oma klientide turvalisuse, mugavuse ja laitmatu teeninduse.

Eksklusiivsed tooted

TUI Balticsi peamine rõhuasetus on omanäoliste ja mitmekesiste puhkusepakettide loomisel, mida pole teistel turismioperaatoritel. Uued puhkusevõimalused on tekkinud koostöös TUI Россия hotellidega: TUI Fun&Sun, TUI Day&Night Connected, mis arendavad lasteklubisid TUI Тoucan; eksklusiivsed hotellid, mis olid jõukohased vaid rikkamatele klientidele, kuid nüüd on turul tuntud oma mitmekesise puhkusega: TUI Magic Life, TUI Blue, TUI Sensimar jt.

Euroopa teenuse standardid

TUI juurutab klienditöö kõigis etappides euroopa standarditele vastavat kõrgetasemelist teenindust.

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

TUI Baltics kasutab kõiki rahvusvahelise brändi eeliseid ja võimalusi, tehes koostööd hotellide ja lennufirmadega, tagamaks kõrgetasemelisi tooteid mõistliku hinnaga, mis on võimalik tänu kontserni suurusele, mis omakorda võimaldab kokkuostu hinda alandada.

Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy