• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Razlog | TUI.EE

Huvitavad faktid Razlog kohta:

Kirjeldus

Puhkus Razlogis on populaarne turistide seas, kes soovivad oma tervist parandada.  See väike Bulgaaria linn saavutas maailmakuulsuse tänu kuumadele mineraalveeallikatele, mille temperatuur võib ulatuda 60 C-ni.

Kohalik vesi on rikastatud fluori, sulfaadi ja naatriumiga. Unikaalse loodusliku koostise tõttu sobib see nahahaiguste raviks, luu-lihaskonna töö normaliseerimiseks ja närvisüsteemi taastamiseks.

Kliima

Kuurordis on soe parasvöötme kliima. Kõige külmem kuu on jaanuar, kuumim on juuli. Keskmine päevane õhutemperatuur on nendel päevadel vastavalt -1 C ja +20 C. Kõige rohkem sademeid on kevade teises pooles. Kuurordi külastamise sobivaim  aeg on juunist septembrini.

Vaatamisväärsused

Dobirsko külas asuv piirkonna peamine arhitektuuriline vaatamisväärsus on Pühade Tironi ja Stratilati kirik, mille seinu kaunistavad maalid ja vanad kirikuikoonid.

Kuurort on kuulus ka mägiste maastike, metsamaade ja lõputute tasandike poolest. Selle läheduses on mitu jõge ja järve, mis sobivad kalastamiseks, piknikuks ja aktiivseks meelelahutuseks.

Reisid Razlog:

Razlog
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy