• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Burgas | TUI.EE

Huvitavad faktid Burgas kohta:

Kirjeldus

Üks suurimaid linnu Bulgaarias, Burgas asub Burgase lahe idaosas, 385 km kaugusel Sofiast ja 130 km kaugusel Varnast. Puhkus Burgasil meelitab turiste külastama huvitavaid vaatamisväärsusi ja looduskohti, näitusi, festivale ja muid rahvusvahelisi üritusi.

Aprillikuu lõpus toimub klassikalise Austria ja Saksa muusika nädala raames lastekooride festival, mais-juunis - festivali "kohvik", juulis - ooperi- ja klassikalise muusika festival, augustis - lastekunsti nädal, septembris - pop- ja jazzmuusika festival "Burgas ja meri".

Soovitame teil käia linna merepargis, kus on  kuulsate isikute monumendid ja kaasaegsete skulptorite tööd. Juba mitu aastat on siin peetud liivapiltide näitusi, mis pakuvad huvi  nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Burgase piirkonnas on ka kolm  laguuni järve: Atanasovskoye on rändlindude lemmik pesitsuspaik, Burgaskoe koos heronite ja pelikaanidega ning Madrenskoye, mille territooriumil asub kuulus orniitoloogiline reservaat ja Pyrgose vana kindluse varemed.

Huvitav objekt on Burgase linnamuuseum, kus tutvustatakse rikkalikku ehtekogu, iidseid relvi, roogasid ja vanu fotosid,  Loodusteaduse muuseumis, kus on huvitavaid eksponaate. Etnograafia muuseumis, kus eksponeeritakse vanu Kukeri maski kogusid , kodutarbeid ja rahvariideid. Kohalikust meelelahutusest soovitame külastada "Broadway" ja Silver Clubi, kus saate nautida suurepäraseid kokteile ja kuulata muusikat.

Reisid Burgas:

Burgas
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy