• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Duni | TUI.EE

Huvitavad faktid Duni kohta:

Kirjeldus

 Üks noorimaid ja populaarsemaid kuurorde Bulgaarias, Dunes, ehitati 80ndate lõpus, 40 km lõuna pool Burgasist ja 7 km kaugusel Sozopolist looduspargi territooriumil.

Päikeselised terrassid ja varjulised tänavad, õitsvad aiad ja sametised luited, maaliline kai ja kuldne liiv muudavad puhkuse uskumatult nauditavaks.

Kuurordi nimi oli tingitud  liivaluidetest, mis kulgevad piki rannikut. Dune'i rannad on saanud auväärse sinise lipu ökoloogilise puhtuse eest.

Meri on rahulik, laugja ja liivase põhjaga, mis sobib lapstele..

Matkad luidetesse on suurepärased perepuhkuseks. Kuurordis on palju meelelahutust täiskasvanutele ja noorematele puhkajatele. Siin saab ratsutada läbi kaunite Strandja mägede, minna purjetama, mängida tennist ja minigolfi. Kuurordis on väike veekeskus.

Õhtuti mängitakse kohalikus amfiteateatris elavat muusikat ja peetakse meelelahutusüritusi.

Reisid luidetesse on populaarsed looduse sõprade seas. Iga suve lõpus saab kohtuda tohutute rändpelikaanide, toonekurgede ja paljude teiste linnuparvedetga.

Kuurordi läheduses asuvas laguunis elavad haruldased looma- ja taimeliigid. Liivadüünidel võib näha haruldast liiva. Vee pinnal düünide läheduses,  õitsevad lumivalge veeliiliad ja kollased järve roosid.

Reisid Duni:

Duni
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy