• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Elenite | TUI.EE

Huvitavad faktid Elenite kohta:

Kirjeldus

Kaasaegne ja mugav Bulgaaria Elenite kuurort asub 8 km kaugusel Sunny rannast ja 45 km kaugusel Burgas lennujaamast.

Puhkus Elenites on rahulik, sobib perepuhkuseks. Elenitel on loodud kõik tingimused täiuslikuks puhkuseks. mänguväljakud, lapsehoidmisteenused ja animaatorid, beebivoodid toas ja kõrged toolid restoranides.

Peaaegu kõik kuurordis asuvad hotellid töötavad „All Inclusive” süsteemis, pakkudes oma külalistele kõiki tingimusi, et puhata täiuslikult ja mugavalt. Väikesed puhkajad tunnevad rõõmu veepargist "Atlantis" ja klubist "Aladdin", mis kujutavad endast väikest koopiat paleest muinasjutust "Tuhat ja üks ööd".

Täiskasvanutele on jalgpalli- ja võrkpalliväljakud, ratsutamisvõimalused, aeroobika ja vibulaskmine, piljard ja lauatennis. Õhtuti on tantsuetendused.

Ekskursioonid Elenites on samuti populaarsed tänu erilisele mikrokliimale, tuulevaikusele, liivale ja arenenud infrastruktuurile: basseinid, tenniseväljakud, paljud Euroopa ja traditsioonilise köögi restoranid, erinevad baarid, veinikelder.

Stara Planina mägi kaitseb kuurorti  külma tuule eest.

Soovitame restorani "Sozopol", mis koosneb kokteilibaarist, veranda kondiitritootest ja ööklubist. Siin valmistatakse maitsvaid Bulgaaria köögi roogasid ja terrassilt avanevad kaunid vaated rannikule.

Restoran "Talyana" on laev, mis on mõeldud 320 külastajatele ja asub mere lähedal. Ta on spetsialiseerunud kalaroogadele ja mereannitele.

Kasulik info

Kõik kompleksi külastajad (välja arvatud Royal Castle Hotel 5 * külastajad) toimetatakse lennujaamast (mis sisalduvad ekskursiooniprogrammis) Elenite kompleksi peasissepääsu juurde., kust Elenite kuurordid toimetavad oma turistid konkreetsesse hotelli. Saabumise päeval väljastatakse turistidele Al Inclusive käevõrud, alates lõunasöögist, olenemata nende saabumisest hotelli. Majutus kompleksi hotellides - pärast kella 14.00 (enne kella 14.00 - ainult võimalusel).

Reisid Elenite:

Elenite
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy