• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Nessebar & Ravda | TUI.EE

Huvitavad faktid Nessebar & Ravda kohta:

Kirjeldus

Nessebar jaguneb Uueks ja Vana Nessebariks, samuti kuulub siia juurde naabruses asuv  Ravda küla, mis kõik piirneb suure Musta mere kuurordi Sunny Beachiga. Kohapeal on suurepärased tingimused suviseks perepuhkuseks.

Kuurordid

Uus Nessebar piirneb Sunny Beachi kuurordiga, kus puhkajad saavad jalutada või mini-rongiga sõita. Uus Nessebaris  on palju kauplusi, restorane ja baare, seal on ööklubid ja parimad rannapeod Cacao rannas, vaid mõne minuti autosõidu kaugusel New Nessebarist. 

Uues Nessebaris on  ehitatud  palju kaasaegseid mugavaid hotelle ja korterikomplekse ning selle kuurordi väikesed liivarannad sobivad nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Bulgaaria pärl– Vana Nessebar –on iidse arhitektuuri meistriteos, mis on kantud UNESCO poolt  maailma kultuuripärandi nimekirja.

Ekskursioonid vanasse Nessebarisse sobivad kõige paremini muististe austajatele. Siin saate ööbida kõigi mugavustega minihotellis ja hubases eramajas, kus saate täielikult tunda bulgaarlaste külalislahkust ja külalislahkust.


Vana Nessebar on kui  vabaõhumuuseum: Mõni sajand tagasi läks linn vee alla ja alles jäi vaid 850 x 300 m maatükk. 

Puhkus Nessebaris jääb teile meelde vanalinna ainulaadse atmosfääriga, mille loovad keskaegsete templite varemed, linnuse müürid ja iidne sadam, samuti puidust laheakendega kaunistatud vanad majad ja munakivitänavad koos puithoonetega 16-19 sajandist.

Huvitav on külastada etnograafilisi ja arheoloogilisi muuseume, kus saab näha 4-1 sajandist eKr kuldset ehteid ja münte. e., antiikaja ja keskaja ajastute must figuurkeraamika, Traakia kiviankrud, muljetavaldav ikoonide kollektsioon, bulgaarlaste traditsioonilised dekoratsioonid ja kostüümid.

Seal on palju restorane, kus saab värsketest mereandidest maitsvaid roogasid.


Selle piirkonna looduslike vaatamisväärsuste hulka kuuluvad ainulaadsed liivaluited - Nessebari ja Sunny Beachi kuurordi vahel -, mis täiendavad vapustavat maastikku.

Ravda kuurortküla sulandub praktiliselt Uus Nesebari piiridega. Bourgase lennujaam on vaid 28 km kaugusel.

Siit leiate Bulgaaria traditsioonilise külalislahkuse koos mugavate elamistingimuste ja madalate hindadega.

Viimase paari aasta jooksul on Ravdas avatud palju uusi kaasaegseid mini-hotelle ja apartementide hotelle, aga ka suuri mugavaid hotellikomplekse. Väga kiiresti muutus Ravda väikesest merekülast Bulgaaria lõunaranniku arenevaks, kuid mitte oma värvi kaotanud turismikuurortiks.

See piirkond on eriti populaarne lõõgastava rannapuhkuse fännide ja lastega perede seas.

Ravdas ja ka naaberkuurortides on palju restorane, baare, poode, lastele on mänguväljakud ja atraktsioonid. Ravdas on ka veepark, mis meelitab veemõistmise austajaid kogu lõunarannikult.

Reisid Nessebar & Ravda:

Nessebar & Ravda
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy