• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Primorsko | TUI.EE

Huvitavad faktid Primorsko kohta:

Kirjeldus

Lõunaranniku maalilisel poolsaarel Strandja mägede jalamil asuv Primorsko kuurort on kaitseala, kus on puutumatud metsad, ainulaadsed kivimoodustised ja iidsete tsivilisatsioonide rikkaim ajalooline minevik.
Kuni viimase ajani olid need kohad turistidele suletud, kuna kuurordi lähedal asus kuurordi peasekretär Todor Zhivkovi Perla.

Primorskosse puhkuselt saab purjetada, lennata, sõita tõukeratta, kiirpaadi, paadi ja katamaraaniga, mängida jalgpalli, võrkpalli, korvpalli, piljardit, külastada tenniseväljakuid.

Kui ostsite lastega perepuhkuseks pileti Primorskole, siis külastage kindlasti kohalikku veeparki, kus on kunstliku jõega basseinid, lained ja arvukad veeliumäed.

TUI kliendid saavad Primorsko veeparki külastada tasuta ja piiramatus koguses, valides ühe ettevõtte eksklusiivsetest hotellidest: Perla päikesepargi, Perla rannakuurordi, Perla Royali või Perla Plaza!

Primorsko meeldib  ajalooliste vaatamisväärsuste austajatele ka iidse linna Ranuli jäänused Maslen Nami neemel, Burkhami ja Vulchanovo Kale kindluste varemed, Püha Paraskeva kirik, Apostoltashi altar ja Begliktashi pühakoda, mille sees on iidne päikesekalender. Teadlased dateerisid XIV sajandi avastuse. EKr.

Ja Primorsko lähedal asuva Ropotamo kaitseala territooriumil on haruldasi taime- ja loomaliike, millest enamik on loetletud Bulgaaria punases raamatus. Kokku on jões üle 250 erineva linnuliigi, 100 taimeliiki, metskitse, kesa, hirve, karu, metssead, kilpkonnad ja mitmesugused mageveekalad. Ja neeme lähedal Maslen Nos elavad delfiinid.

Veel üks reserveeritud koht, mõne kilomeetri kaugusel Primorskost, on Arkutino botaanikaaed, mille peamiseks eeliseks peetakse ilusaid vesiroose. Lisaks valgetele ja kollastele kaunadele võib siin näha haruldast taime - vesiroosi.

Vaatamisväärsused

​Valides ühe eksklusiivse TUI hotelli: Perla rand, Perla kuld, Perla luksus, Perla Plaza, Perla Royal või Perla Sun, saavad kliendid Primorsko veeparki külastada tasuta ja piiramatus koguses!

Reisid Primorsko:

Primorsko
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy