• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - St. Vlas | TUI.EE

Huvitavad faktid St. Vlas kohta:

Kirjeldus

Püha Vlas - asub 3 km kaugusel Päikeselisest rannast, 10 km kaugusel Nessebarist ja 40 km kaugusel Burgase lennujaamast.

Üks noorimaid Bulgaaria kuurorte, pakub oma külalistele majutust moodsates hotellikompleksides ja külaliskorterites. Hiljuti avati siin ranniku suurim jahisadam. Mere ja mägede vahel on hea tervendav õhk, mis mõjub soodsalt hingamisteedele.

Vaatamata kuurordi väiksusele - seal on suur hulk kõige mitmekesisema köögiga restorane, baare, kust avaneb suurepärane panoraamvaade Sunny Beachi puhkekeskusele ja Nessebari linnale.

Retked Saint Vlasis sobivad suurepäraselt ajaloohuvilisele.

Linna üks peamisi vaatamisväärsusi on 1864. aastal ehitatud Athanasius Suure tempel, samuti Püha Andrease ja Vlaherna kirik.

Terve turismihooaja vältel korraldab Arena kompleksi avatud amfiteater muusikaprogramme, teatrietendusi, huvitavaid etendusi ja koomiksiõhtuid ning Marina Dinevi sadamas toimuvad kontserdid, retro mootorrataste paraadid, moeetendused, iludusvõistlused, esitlused ja muud üritused.

Sveti Vlases  on turvaline, sest siin asuvad tähtsate riigiametnike villad ja jahisadam. Seetõttu toimub enamikus kuurortlinna tänavatel ööpäevaringselt videovalve.

Reisid St. Vlas:

St. Vlas
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy