• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Tsarevo | TUI.EE

Huvitavad faktid Tsarevo kohta:

Kirjeldus

Bulgaaria Musta mere kuurort Tsarevo asub ranniku lõunaosas, mitte kaugel Türgi piirist, 70 km kaugusel Burgasest. Kuulus maheda kliima ja kaunite maastike poolest. Kuurort asub suurtest linnadest ja maanteedest kaugel, seetõttu on see väga populaarne nende seas, kes hindavad kõrgelt rahu ja vaikust.

Tsarevo ekskursioone tellivad sageli ökoturismi austajad, purjetajad ja kalurid.

Jahtide hoidmine on siin võimalik aastaringselt, mis on purjetajate jaoks oluline. Selles kuurordis peetakse sageli regatte ja muid veespordivõistlusi.

Ökoturismi nautijatel on huvitav külastada Tsarevo läheduses asuvat vanimat kaitseala, Ropotamo-Veleka kompleksi ja Strandja rahvusparki asuvat Silkosiat. Viimane on Bulgaaria suurim park ja vähe uuritud koht selle riigi territooriumil, kus elab palju metsloomi ja  ligi 200-aastaseid puid.

Puhkus Tsarevos annab võimaluse tutvuda kohalike vaatamisväärsustega, millest huvitavamad on iidne Ahtopoli müür, keskaegne kindlus, kreeka kool, Neitsi kirik, Püha Panteleimon, Pühak Cyril ja Methodius, Thracia varemed ning muuseum koos Bulgaaria laeva Goryanin jäänustega. 

Tsarevo ekskursioone võib soovitada ka iidsete kommete uurijatele: iidsete paganlike kommete segamine õigeusu riitustega viis ainulaadse subkultuuri loomiseni, mille väljendusviis on tantsimine kuumadel sütel Püha Konstantinuse ja Helena auks, kes on iidsetest aegadest tantsinud naabrite lähedal elavatele Nestinaaridele.

Reisid Tsarevo:

Tsarevo
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy