• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Golden Sands | TUI.EE

Huvitavaid fakte Golden Sands kohta:

Kirjeldus

Bulgaaria kuulsaim kuurort Golden Sands asub rahvuspargi territooriumil 18 km kaugusel Bulgaaria merepealinnast - Varnast.

Mere ja lopsaka loodusliku taimestiku kooslus loob kuurordis erilise kliima, mis on juba enam kui 55 aastat meelitanud turiste erinevatest maailma paikadest Golden Sandsisse.

Kuldsete Liivade puhkusepaketid sobivad suurepäraselt välitegevuseks - seal on palju atraktsioone täiskasvanutele ja lastele, lõbus ööelu, suurepärased tingimused sportimiseks, suur veekeskus Aquapolis, mille pindala on 40 tuhat ruutmeetrit.

Puhkus Kuldsetel Liivadel ajal annab võimaluse mängida tennist, bowlingut, harrastada veesuusatamist, surfamist, korvpalli, minigolfi, mootorpaatidega sõitmist ja  teha muud põnevat. Siin saate  rentida  jahti või minna mereekskursioonile.

 Ekskursioonid sobivad lastega peredele. Noorematele külalistele meeldib kindlasti hüpata, erinevatel batuutidel ja sõita vaaterattal.

Kuldsete Liivade peamiste kultuuriliste vaatamisväärsuste hulka kuuluvad 14. sajandi Aladzha klooster, Ristija Johannese kabel ja tervendavad mineraalveeallikad, mille vett kasutatakse spaateenuste spaaprotseduurides.

Rahvusrestoranidest võime soovitada: Vana värdjat, Gerana, Kosharat ja Vodenitsata.

.Populaarsete söögi- ja meelelahutuskohtade  hulka kuuluvad pererestoran Parmy, restoranilaev Golden Dreams, ööklubid Arrogans ja PR Club, kasiino The Internationale.

Reisid Golden Sands:

Golden Sands
Riigid / kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy