• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - St. Constantine and Helena | TUI.EE

Huvitavad faktid St. Constantine and Helena kohta:

Kirjeldus

Bulgaaria vanim kuurort - Püha Konstantin ja Elena - asub imelise pargi territooriumil, 8 km kaugusel Varnast ja 10 km kaugusel Golden Sandsist. 2008. aastal tähistas selle riigi vanim mereäärne kuurort oma sajandat sünnipäeva!

Ekskursioonid Püha Constantini ja Elena kuurorti sobivad kõige paremini rahulikuks puhkuseks.

Siin on mineraal- ja mereveega basseinid, balneoloogilised keskused toimivad kohaliku hüdrosulfaatvee allika alusel, nii et saate Püha Konstantini ja Elena kuurordis lõõgastudes teha terviseprotseduure ja parandada oma tervist.

Kuurordi arvukad basseinid on täidetud kuuma mineraalveega, mille temperatuur on vahemikus 38–45 kraadi. Kohaliku vee koostis sisaldab kaltsiumi, broomi, sulfaate, joodi ja magneesiumi ioone.

Ravi mineraalveega on ette nähtud lihasluukonna, seedetrakti, hingamisteede, närvisüsteemi, neeru, artroosi, artriidi, nahahaiguste, ainevahetushäirete ja kurnatuse korral.

Puhkus Püha Constantine'i ja Jelena kuurordis on populaarne aastaringselt.

Õhtuti on rannas avatud arvukad klubid ja diskod.


Kuurordi peamine vaatamisväärsus on Evskinogradi valitsuse residents, mis asub linna lõunaosas. Neobaroki stiilis suurepärast hoonet täiendavad imeline aed, purskkaevud ja randa suunduv trepp.

Reisid St. Constantine and Helena:

St. Constantine and Helena
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy