• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Limassol | TUI.EE

Huvitavaid fakte Limassol kohta:

Kirjeldus

Küprose suuruselt teine linn - Limassol ei ole mitte ainult riigi suur kuurort, vaid ka tunnustatud veinikeskus. Kuurordi arhitektuurimälestised räägivad selle tormilisest minevikust. Limassoli peetakse Küprose kõige lõbusamaks linnaks, festivalide ja ööelu linnaks. Külalistele pakutakse laia valikut sportliku meelelahutust.

Reisid Limassole sobivad neile turistidele, kes soovivad saada maksimaalset emotsioonide ja muljete arvu. Limassolist on hea bussiühendus kõikidesse Küprose peamistesse asuladesse. Neile, kes soovivad Limassoli rannapuhkust kombineerida ekskursiooniga, soovitame külastada 14. sajandil ehitatud Kolossi Lossi. Jeruusalemma ordu rüütlid Johannes pidas selles oma”peakorterit", kust oma viinamarjaistandusi juhtida. “Kumandaria” on kuulsa Küprose magusa veini nimi, mis on nime saanud “Commandery” nimest. Ekskursioonid Limassolis näevad ka 13. sajandi lõpus ehitatud linnust territooriumil, kus 1191. aastal peeti Richardi Lõvisüdame ja Navarra Berengaria pulmi. Muuseumidest soovitame külastada keskaegses lossis asuvat keskaja muuseumit ja arheoloogiamuuseumit, kus eksponaadid pärinevad pronksiajast.

Antiikaja huvilistele on põnev vaadata muinasaja Kourioni varemeid, mis pärinevad Mükeenia ajastust. Tänaseni on säilinud Apollo tempel, mosaiikidega villad, 356-kohaline amfiteater, mis on taastatud 1961. aastal (siin toimuvad teatrietendused ja kontserdid).

Reisid Limassol:

Limassol
Riigid / kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy