• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Protaras | TUI.EE

Huvitavaid fakte Protaras kohta:

Kirjeldus

Üsna noor ja kaasaegne kuurortlinn Küprosel - Protaras asub saare idaosas Famagustase lahes, Paralimnist 8 km ja Ayia Napa 14 km kaugusel. Protarase reisid on ideaalsed neile turistidele, kes armastavad vaikust ja mõõdukat puhkust, hindavad loodust ja head ökoloogiat. See on ideaalne koht perepuhkuseks.

Enamiku turistide sõnul on siin Küprose parimad rannad. Peen kuldne liiv, kristallselge meri, ilusad kivised lahed, kaasaegsed hotellid - see kõik muudab teie puhkuse Protarasesse unustamatuks! Kuurordi spetsialiseerumine on veesport, kus nende austajad leiavad kõik vajalikud tingimused oma lemmiktegevuseks.

Kohalikku lahte peetakse Küprosel parimaks sukeldumiskohaks. Vaatamisväärsustest on siin Püha Eliase kirik (Agios Elmas), mis on kaljul ja on eriti ilus õhtuti ja öösel, kui on sisse lülitatud eriline valgustust, mis rõhutab selle suursugusust. Selle linna teine atraktsioon on Cape Greco, mis on osa rahvuspargist ja eraldab Protarase edukalt Ayia Napa piirkonnast ja kus asuvad kuulsad koopad ja valge liivaga rannad.

Turistidele meeldib Protarases kaupa osta - nende käsutuses on rohkem kui kolmsada rõivaste ja jalatsite, suveniiripoodide ja supermarket kauplust. Õhtul leiavad turistid mitmeid restorane ja kõrtse, mis pakuvad Küprose toite aga samuti toimub siin värvilisi folkloorishow`sid.

Reisid Protaras:

Protaras
Riigid / kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy