• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Korfu | TUI.EE

Huvitavad faktid Korfu kohta:

Kirjeldus


Kreeka üks kuulsamaid saari, Korfu, sai veelgi kuulsamaks pärast seda, kui Austria kuninganna Elizabeth käskis ehitada siia lossi, mille hiljem omandas sakslane keiser Wilhelm II. Majesteetlikud mäed  mõjuvad rahustavalt, siia on  mõnus suurlinna melust põgeneda.
Saare kirderannik on moodne kuurort uhkete randadega. Selles saareosas asuvad sellised võluvad kuurortlinnad nagu Gouvia, Dasia, Kontokali, Acharavi ja Ipsos, aga ka kena kaluriküla Nysaki.

Reisides Korfu saarele saate külastada 13. sajandi Bütsantsi kindluse varemeid, 16. sajandi Cassiopitis Jumalaema kirikut ja soolast Antinioti järve.
Reisid Korfule annavad teile võimaluse imetleda hubaseid lahte, hämmastavaid randu, Paleokastritsa lahte oma kaunite grottide ja maaliliste küngastega. Siin asuvad romantiliselt d’Amouri kanaliga kuurordid nagu Roda, Ermones, Glyfada ja Sidari. Kohalikest vaatamisväärsustest soovitame külastada 1225. aastal ehitatud Paleokastritsa kloostrit, Angelokastro kindluse jäänuseid, samuti ronida Bella Vista vaateplatvormile.
Saare loode- ja lääneosas on arheoloogid avastanud palju antiik-Kreeka ja Rooma perioodidest pärit arheoloogilisi leide, millest suurem osa on säilinud Korfu arheoloogiamuuseumis.
Saare lõunaosas on suurepärased liivarannad, millest suurim on Korissia järve rand. Mägesid ja künkaid peaaegu pole. Kõige populaarsemad kuurortkülad on Moraitika, Benitses ja Mesongi.  Soovitame külastada suurepärast Achilleoni paleed, samuti maalilisi külasid, mis asuvad saare lõunaosa keskel.
 

Asukoht

Korfu - Joonia mere saarte põhjapoolseim osa, mis asub Albaania ja Kreeka ranniku vastas, Itaalia lähedal.

Pindala

​Saare maksimaalne pikkus on 60 km, saare laius ulatub 4–13 km. Saare pindala on 592 ruutmeetrit. km, rannajoone pikkus - 217 km.

Rahvastik

Saare rahvaarv on üle 110 000 inimese.

Pealinn

​Korfu linn, kus elab üle 30 000 elaniku.

Lennujaam

​Saare lennujaam asub Korfu linnas.

Transport

Kui sõidate autoga, soovitame reisida saarel renditud autoga. Toimib bussiliiklus.

Reisid Korfu:

Agios Ioannis
Kreeka reis TUI-ga! Vaadake Vana-Kreeka kultuuri. Sukelduge antiigi ja mütoloogia maailma. Pakume teile parimaid ekskursioone madalaima hinnaga.
Ermones
Korfu loodeosas asuv väike kuurortküla. Majad ja taristu asuvad kaljuste mägede tipus, Piki lahte kulgeb liivaklibune rand.
Kanoni
Kanoni küla on Corfu saarel asuv võluv Corfu eeslinn, mis sai oma nime neeme järgi, kus see asub. Kuurordi mägiterrassid on täis armsaid maju ja kohvikuid, kust avanevad imelised vaated lahele ja laguunidele. Kohalikud rannad sobivad perepuhkuseks.
Korfu
​Kreeka üks kuulsamaid saari, Korfu sai veelgi kuulsamaks pärast seda, kui Austria kuninganna Elizabeth käskis ehitada siia lossi, mille hiljem omandas sakslane keiser Wilhelm II. Majesteetlikud mäed mõjuvad rahustavalt, siia on mõnus suurlinna melust põgeneda.
Kаssiopi
Kаvos
Meelelahutust igale maitsele, äärelinnas valitseb vaikus. Lisaks kõigele - kaunis pikk liivarand. Külaliste jaoks on: jalgrattasõit; ekskursioonid mopeedidel; sukeldumine ja surfamine; suurepärane köök kohalikes kõrtsides.
Kоmeno
Kommeno on üks eliitkuurortidest Kreekas Corfu linnas. See on võluv linn mõne kilomeetri kaugusel saare pealinnast.
Liapades
Ilus küla Corfu läänerannikul, kuulus oma võluva ranna poolest. Selle piirkonna mere eripäraks on vee läbipaistvus ja värskendav jahedus.
Perama
Korfu kaguosas asuv maaliline küla. Peramat ümbritsevad oliivisalud ja männimetsad.
Korfu
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy