• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Paralia Katerinis | TUI.EE

Huvitavaid fakte Paralia Katerinis kohta:

Kirjeldus

Põhja-Kreekas, mis asub Kastoria karusnahatööstuste ja Thermaikos lahe rannikul asuvate Meteora kloostrite lähedal, asub väike kuurortlinn Paralia-Katerini ("Paralia" Kreeka rannikul). 17. sajandil ehitasid mungad Püha Katariina kiriku, kuhu linn on oma nime kandnud. Võib-olla on paljud üllatunud, kui teada, et Pieria piirkond, millest see linn on pealinn. kuni viimase ajani on Kreeka turismipiirkondade nimekirjas teisel kohal (pärast Rhodost).

Odav puhkus Lääne-Makedoonia selles osas on just selle ranniku eelis. Turism võimaldab  on Pieria piirkonna tuluallikas. Viimastel aastatel on tulu toonud ka luksuslikud karusnahakauplused.

Paralia Katerinis käib vilgas ööelu: ööklubid, baarid, rahvusliku muusikaga pubid, diskod -  kõik, mis on vajalik lõbusaks ajaviiteks. Päeval pakutakse kohvikutes ja-baarides alkohoolseid ja karastusjooke, kohvi ja jäätist.

Aktiivse puhkuse pooldajatele on võimalus sportida. On olemas:  korvpalliväljakud, tenniseväljakud, jalgrattasõit, minigolf, miniralli, võrkpalli- ja futsalivõistlused. Paralias on igasuguseid kauplusi, kust saab osta: valmisriided, karusnahku ja ehteid, suveniire ja kohalikku toitu.

Paralia-Katerinis on liivarannad, türkiissinine meri, loorberipuude lõhn. Koht on muutunud kuulsaks Egeuse mere turismikeskuseks.

Reisid Paralia Katerinis:

Paralia Katerinis
Riigid / kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy