• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Calabria | TUI.EE

Huvitavaid fakte Calabria kohta:

Kirjeldus

Calabria on Itaalia lõunapoolseim piirkond ja üks Apeniinide kaunimaid nurki. Roomlased, normannid, berberid ja türklased võitlesid selle päikesepaistelise piirkonna omamiseõiguse eest. Luuletaja Gabriele d'Annunzio nimetas Calabria rannikut "Euroopa kõige kaunimaks kilomeetriks". Õitsevad viinamarjaistandused, kivised mäed, mis on kaetud rohelusega, taevasinine meri, kuldse liivaga rannad- K'kõik see Calabria - ahvatlev, võluv, põnev ...

Tundub, et see Itaalia piirkond oleks pidanud juba ammu muutuma mürarikkaks turismikeskuseks, kuid ajalooliselt asub Calabria suurlinnadest eemal, mistõttu massiturism pole siia jõudnud. Inimesed tulevad Calabriasse, et nautida ja puhata põlise looduse rüpes, osaleda põnevates ekskursioonides, tutvuda Calabrez'i köögi hõrgutistega. Tulge Calabriasse ja veenduge ise!

Rand

Calabrial on palju erinevaid randasid, nii rahvarohkemaid kui vaiksemaid. Tirreeni ranniku rannad on liivased ja pikad. Joonia mere rannad on väikesed ja kivised.

 

Kliima

Marine Calabria on jagatud Joonia ja Tirreeni tsoonidesse, kus on kuumad suved ja mõõdukalt külmad talved. Joonia rannikul on vastavalt soojem ja ujumishooaeg pikem.

Vaatamisväärsused

Piirkonna turismikeskus on Reggio Calabria. Tänaseks on säilinud erinevate ajastuste mälestised: Aragoonia loss, Ottimati kirik, katedraal ja paljud suurepärased juugendstiilis paleed (20. sajandi alguses). Kuid Reggio peamine uhkus on Suur-Kreeka rahvusmuuseum, kus on välja pandud unikaalsed arheoloogilised leiud, millest kuulsaim on 5. sajandi eKr. pärinevad Riace'i sõdalased (või "Bronze from Riace").

Kuid  ka teistes Calabria piirkondades ootavad teid huvitavad ekskursioonid. Scalea on kuulus oma vana kaitsrajatiste poolest. Gerace'il on keskaegne katedraal ja loss. Stilos on võimalik sõita läbi filosoofi Campanella paikade ja Tropeas külastada Santa Maria dell Isola suurt templit.

Reisid Calabria:

Briatico
Briatico on maaliline koht Vibo Valentia provintsis. Rannad on kivised, liivased või klibused, vesi selge ja läbipaistev. Enamik randadest on tasuta, välja arvatud esimesel rannajoonel asuvatele hotellidele kuuluvad erarannad.
Capo Vaticano
Capo Vaticano on võluv linn Tirreenia mere rannikul. Kuurordil on mitme kilomeetri pikkune rand, mis asub Tropea linna lähedal. Lopsakas lõunapoolne taimestik, kaunid lahed ja türkiissinine vesi ... Tere tulemast Vahemere paradiisi!
Marina di Zambrone
Zambrone on üks itaallaste lemmikpaiku ja hiljuti avastatud ka turistide poolt. TÜRENI ranniku hämmastavad maastikud, maagilised päikeseloojangud, valged liivarannad, veepargid ja veekeskused. Sellesse Itaalia nurgakesesse tahate te kindlasti tagasi tulla.
Parghelia
Värviline Calabria küla Vibo Valentia provintsis. Siin puhata on üks suur rõõm. Parghelia on türkiissinine meri, maalilised kivised rannad, iidsed tänavad, sidrunipuud.
Pizzo
Pizzo on väike maaliline linn, mis on kuulus oma randade, hubaste lahtede, selge mere ja iidse monumentide poolest. Kuurort asub Golfo di Sant'Eufemia lahe ääres ning seda ümbritsevad oliivisalud, aiad ja viinamarjaistandused.
Santa Domenica
Santa Domenica on väike kuurort Türreeni rannikul, 3 km kaugusel Capo Vaticano'st. Siin tunnete end alati mugavalt ja rahulikult: olenemata sellest, kas olete rannas, jalutamas läbi maaliliste tänavate või nautide toitu.
Soverato
Soverato on väike mõnus linn Itaalia Calabria Joonia rannikul. Hõbedased liivarannad täiendavad maalilisi Itaalia tänavaid ja rahvusrestorane.
Tropea
Tropea on kuulus kuurort, mis asub Tirreeni mererannikul. Legendid pajatavad, et linna asutas Herakles. Tropea on kahtlemata Calabria p'rl oma imeliste maastike, ilusate hoolitsetud randade ja vanade mälestusmärkidega.
Calabria
Riigid / kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy