• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Tropea | TUI.EE

Huvitavad faktid Tropea kohta:

Kirjeldus

Tropea on kuulus kuurort, mis asub Püha Euphemia ja Gioia Tauro lahe ääres, Tirreeni merel. Kui uskuda müüte, asutas linna iidne Kreeka kangelane Hercules. Paljud sajandid tagasi  toimus rannikul Rooma kindralite Pompey ja Octavian Augustus lahing. Viimasele meeldis maalile laht nii väga, et  ta ehitas siia kaubasadama, mis psni sluse uuelr linnale. Tänapäeval nimetatakse Tropea Calabria "pärliks" tänu imelisele maastikule, kaunite hoolitsetud randadele ja suurejoonelistele mälestusmärkidele.

Mida külastada?

Linna vanas osas on palju kirikuid: XII sajandi  katedraal (koos Giovanni da Montorsoli, Michelangelo õpilase kujudega), Assisi Püha Franciscuse kirik ja Püha Maarja, kuulutamise kirik. kohalik piiskopkond. Kõige muljetavaldavamad eksponaadid: Peetruse ja Pauluse (XVI sajandi) pühakute kujud ja Neitsi pildiga triptüüh
Mary, Assisi Püha Francis ja Assisi Püha Clara. Tropeas on suurepärased paleed, millest paljud on täna ka muuseumid. Näiteks Palazzo Toraldos on eksponeeritud 3. – 4. Sajandi kujud, 12. – 17. Sajandi kerised ja 17. sajandi maalid.
 

Reisid Tropea:

Tropea
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy