• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Мilano | TUI.EE

Huvitavad faktid Мilano kohta:

Kirjeldus

Lombardias asub hämmastavalt ilus linn ja maailmakuulus moekeskuste kaubanduskeskus Itaalias. Mitmed linnaosad said kannatada Teise maailmasõja ajal, kuid itaallased  suutsid Milano taastada ning  muuta veelgi huvitavamaks ja stiilsemaks.

Siin eksisteerivad unikaalsed keskaegse arhitektuuri mälestised  kooskõlas kaasaegsete pilvelõhkujatega ning  moodsad butiigid sobituvad ideaalselt  ajalooliste vaatamisväärsustega. Puhkus Milanos on puhas rõõm ja positiivsete emotsioonide meri!
 
Ekskursioonil Milanosse tutvute võluv linnaga, mis on igal hooajal ainulaadne. Siiski, kui kavatsete pühendada suurema osa oma puhkusest kaubanduskeskustes ostlemiseks  ja kõndimiseks, peate meeles pidama, et peamine müük Milanos toimub jaanuaris-veebruaris ja juuli-augustis. Selle aja jooksul on teil võimalik osta tuntud kaubamärgiga rõivaid , millel on märkimisväärsed allahindlused.
 
Milano kõige kuulsamad ostutänavad on Via Monzani, Via Montenapoleone, Via Della Spiga ja Via Sant'Andrea, kus saab leida eksklusiivsete kaubamärkide ja Via Vittorio Emanuele ja Corso Buenos Airese kauplusi, kus on müüakse keskklassi kaubamärke.
 
Leidke ostuprogrammis aega, et külastada kohalikke müügikeskusi ja Itaalia karusnahastehaseid Milano äärelinnas.
 
Mõtekas on osta vautšereid Milanosse, et saada infot ostukeskuste ja vatamisväärsuste kohta. Tasub külastada suurepärast Duomo katedraali  või kuulsat Pinacoteca Ambrosiana't, kus eksponeeritakse Raphaeli ja Caravaggio meistriteoseid. Kindlasti käigeTeatro alla Scala ooperi etendustel  mis on suurepärane võimalus kuulda maailmakuulsaid lauljaid.  Piletid tuleb eelnevalt broneerida.

Vaatamisväärsused

1. Duomo (katedraal) 2. Vittorio Emanuele II galerii (Corso Vittorio Emanuele II) 3. La Scala teater 4. Sforzesco loss (Spelzesco Castello) 5. Sant Ambrogio basiilika 6. Santa Maria Delle Grazie kirik (S.Maria delle Grazie ); endises hoonekloostris 1497. aastal loonud Leonardo da Vinci kuulsa "Viimati õhtusöögi" seina maali. 7. San Lorenzo Maggiore kirik (iidsed kristlikud mosaiigid San Akulino kabelis) 8. Santa Eustorgio muuseumi basiilika (suur): 1. Brera kunstigalerii Brera) - maalimine 2. Castello muuseum (iidse teose kogumik - skulptuur, freskod, majoolika)
3 Ambrosiuse kunstigalerii (Pinacoteca Ambrosian) 4. Riiklik teaduse ja tehnoloogia muuseum (Leonardo da Vinci uurimisprojektid, kaasaegsed sektsioonid - raudteed, lennundus, navigatsioon) 5. Arheoloogiamuuseum (etruskide, kreeka ja romaani kunst) 6. Poldi Pezzoli muuseum keraamika, relvad ja armor, värvimine) 7. Kaasaegse kunsti galerii (Galerii d'Arte Moderna)

Reisid Мilano:

Milano
Hämmastavalt ilus linn, kus asuvad maailmakuulsad moekeskused. Milan asub Lombardias. Mitmed linnaosad said kannatada Teise maailmasõja ajal, kuid itaallased suutsid Milanot taastada ning muuta veelgi huvitavamaks ja stiilsemaks.
Мilano
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy