• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Mauritius | TUI.EE

Huvitavaid fakte Mauritius kohta:

Kirjeldus


India ookeanis asuv saareriik Mauritius on mainekas puhkuse koht, kuid kaugeltki mitte odav.
Puhkus Mauritiusel on taskukohane vaid jõukamatele turistidele, keda meelitavad ideaalne kliima, puhtad rannad, mitmekesine veealune maailm, kõrgetasemeline teenindus, kordumatu koloniaalajastu õhustik.
Mauritiuse rannad erinevad looduse ja ajaveetmise võimaluste poolest: vaiksed puhke rannad, aktiivse sportimise rannad ja ka poepidamise rannad.
Mauritiuse kõige nõutavamad on:
- pulmatuurid
- sukeldumine
- surfamine
- kalastamine
- SPA
​Mitmekesised ja vaheldusrikkad puhkusereisid TUI- lt.
 

Reisid Mauritius:

Edelarannik
Saare edelaosas on ikka veel troopilist laadi looduslikke kivimite ja mangroovide nurkasid. See piirkond on ideaalne puhkusereisiks. Ööelu pole peaaegu üldse, kuid seal on hubased hotellid, villad ja suhteliselt odav majutus.
Idarannik
Kõige luksuslikumad hotellid asuvad Mauritiuse idarannikul ja kogu infrastruktuur asub nende territooriumil. Saare selles osas on kaks populaarset randa - Bel-Mar ja Tru d'Ou Douce.
Kagurannik
Mauritiuse kagurannik on kuulus looduse, randade ja huvitavate veealuste maastike poolest. Merepargi territooriumil asuvas maalilises Bay Bay lahes pakutakse turistidele paadiekskursioone, sukeldumisafarit, snorgeldamist.
Kirderannik
Kirde on Mauritiuse kõige populaarsem turismisihtkoht. Siin on kõige arenenum infrastruktuur, suur hulk hotelle, restorane, kauplusi ja ööklubisid, võimalused tegeleda igasuguste veespordialadega..
Looderannik
Mauritiuse looderannik on kõige soojem: see on kaitstud tuule eest ja siin on alati hea ilm. Saare selle osa lõunapiir on Port Louis'i pealinn.
Lõunarannik
Mauritiuse lõunarannikul asuvad kuurordid, kus on luksuslikud hotelliid ning aktiivsed puhkekeskused ja kõrbepiirkonnad. Selle väikese piirkonna igas punktis on midagi erilist:
Läänerannik
Mauritiuse läänerannik algab Port Louisist ja lõpeb LeMorn Brabanti poolsaarel, kus paiknevad kõige kuulsamad sukeldumiskohad. Tamarini laht ja Morne poolsaar on surfajate paradiis.
Põhjarannik
Mauritiuse põhjarannikul on kohti spordiks, ööelu ja vaikseks rannapuhkuseks.
Mauritius
Riigid / kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy