• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Boko-Kotorska Riviera | TUI.EE

Huvitavad faktid Boko-Kotorska Riviera kohta:

Kirjeldus

Puhkus Bokokotorski Rivieras meeldib Aadria mere soojade rahulike vete fännidele. Kotorski lahte peetakse üheks maailma ilusamaks laheks. Maksimaalne välisturistide vool selles piirkonnas saabub augustis, kui kuurordis toimub iga-aastane «Bokelski öö» festival. Pimeduse saabumisega lastakse vette palju eredalt valgustatud paate paraad demonstratsioonil osalemiseks. Veesõidukid teevad lahes kolm auringi, mille järel valivad kohtunikud võitjad mitmetele auhindadele. Vaatemäng on põnev!

Kliima

Kuurorti territooriumil on tugev Vahemere kliima. Talvel on palju lund. Samal ajal on keskmine päevane õhutemperatuur jahedatel kuudel +3 ... + 5° С. Suvi Rivieras on kuiv ja kuum. Juulis tõuseb termomeeter üle +26° С ja merevesi soojeneb kuni +20 ... +25° С.

Vaatamisväärsused

Piirkonna peamine atraktsioon on vanalinn. Turistide erilist tähelepanu tõmbavad säilinud linnuse seinad, mille kogupikkus on üle 5 km. Professionaalsed fotograafid ja silmapaistvate piltide armastajad valivad selle koha temaatiliste fotode taustaks.

Reisid Boko-Kotorska Riviera:

Herceg Novi
Herceg Novi on kuulus koht Aadria mere lõunaosas, mida nimetatakse Montenegro botaanikaaiaks. Seal kasvab palju erilisi puid ja põõsaid. Kuurort sobib nii lastega peredele kui ka neile, kes soovivad oma tervist parandada.
Igalo
Kotorski lahe kaldal, Herceg Novi lähedal, on Igalo kuurort, mida paljud reisijad armastavad. Siin on hämmastavad maastikud, kaunid rannad ja hubased hotellid erinevatele turistide kategooriatele.
Perast
Kitsas väin ühendab Kotori lahte ja Aadria merd. Ta kannab nime Verige , sest iidsetel aegadel blokeerisid nad kettide poolt, takistades Risani ja Kotori linnadesse liikumist. Just selle väina vastas on Perasti linn, mis oli lahe iidne sissepääs.
Boko-Kotorska Riviera
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy