;

Riigid ja kuurordid - Budva Riviera | TUI.EE

Huvitavad faktid Budva Riviera kohta:

Kirjeldus

Budva Riviera on Aadria rannikuvöönd, mis hõlmab kõige ilusamaid randu, parimaid kuurorte ja fantastiliselt ilusaid vanalinnu. Kõige sagedamini eelistavad kogenud turistid broneerida ekskursioone kogu Budva Rivieras, selle asemel, et külastada ühte kuurortit. Budva ja Petrovaci vaheline rannariba on rikas paljude hubaste lahtedega, tänavakohvikute ja väikeste poodide, kümnete väikeste kuurortlinnade, saarekeste ja randade poolest, mis on luksuslikud Vahemere standardite järgi - kuulsad Becici, Slavensk-Playa, Mogreni, Jasi ja Kralichi rand (kuninganna rand).

Budva on kõige populaarsem, taskukohane ja populaarne mereäärne kuurort Montenegros. See on kuulus vanalinnas asuvate arhitektuurimälestiste poolest ja sobib peamiselt aktiivse puhkuse fännidele.

Becici - kuurort, kus on ilus liivakivi rand, arenenud infrastruktuur, veekeskus ja 4 -5* hotellid on ideaalsed puhkusereiside ja ka veespordihuvilistele.

Rafailovici on väike kuurortlinn, kus on hubased mini-hotellid, otse Becici kuurorti kõrval. Rafailovici rand on väga ilus ja see on väga populaarne rannapuhkuse huviliste seas.

Przno on väike kaluriküla Miločeri ja Rafailovici vahel, kus turiste ootavad suurepärane kuninglik rand, koos rahuliku ja keskkonnasõbraliku puhkusega.

Sveti Stefan on väike saar, mis on rannikuga ühendatud 100 meetri pikkuse liivaribaga. See on üks mainekamaid Aadria mere ranniku kuurorte. Ilusad vaated ja luksuslikud mini-hotellid tagavad külalistele lõõgastava ja vaikse puhkuse.

Petrovac - vaikne, hubane ja roheline kuurort Aadria mere ääres - on suurepärane perepuhkuseks või koos lastega puhkamiseks.

Reisid Budva Riviera:

Becici
Üks populaarsemaid Montenegro puhkekeskusi - Becici - on kuulus oma laia liivase kivirannaga, mis 1935. aastal tunnistati Euroopa parimaks. Ekskursioonid Becici meelitavad turiste mitte ainult suurepäraste randadega, vaid ka hästi arenenud vabaaja veetmise infrastruktuuriga.
Becici
Üks populaarsemaid Montenegro puhkekeskusi - Becici - on kuulus oma laia liivase kivirannaga, mis 1935. aastal tunnistati Euroopa parimaks. Ekskursioonid Becici meelitavad turiste mitte ainult suurepäraste randadega, vaid ka hästi arenenud vabaaja veetmise infrastruktuuriga.
Budva
Montenegro peamine turismikeskus - Budva - on suurepärane meelelahutuse ja aktiivse puhkuse armastajatele. Seal on palju restorane, baare, diskoteeke, kasiinosid, tenniseväljakuid ja spordiväljakuid.
Petrovac
Rafailovici
Rafailovici on väike kuurortlinn Montenegros, mis asub otse Becici kuurorti kõrval. Mõlemad kuurordid asuvad suure lahe kaldal ja neil on üks rand.
Sveti Stefan - Przno
Sveti Stefan (Püha Stefan) on väike saar, mis on Budvast 9 km lõuna pool, kuhu viib 100 meetri pikkune liivane riba. Veel 50 aastat tagasi oli see tavaline kaluriküla kivisel saarel. 60-ndatel aastatel, seoses rekonstrueerimisega, viidi kõik elanikud kaldale majadesse ja saarele ehitati ainulaadne linnahotell.
Budva Riviera
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy