;

Riigid ja kuurordid - Becici | TUI.EE

Huvitavad faktid Becici kohta:

Kirjeldus

Üks populaarsemaid Montenegro puhkekeskusi - Becici - on kuulus oma laia liivase kivirannaga, mis 1935. aastal tunnistati Euroopa parimaks. Ekskursioonid Becici meelitavad turiste mitte ainult suurepäraste randadega, vaid ka hästi arenenud vabaaja veetmise infrastruktuuriga. Kuurordis on lisaks arvukatele baaridele ja restoranidele ka võrkpalli- ja korvpalliväljakud, tenniseväljakud, jõusaalid ja jalgrattarajad. Lastele on ehitatud mänguväljakud koos kiikede ja karussellidega.

Reise Becicisse eelistavad innukalt kalanduse armastajad, mis on siin kaugelt üle kõikidest standarditest. Isegi kui te ei ole tõeline kalur, külastage kindlasti lõbusat üritust „Kalapiknik” - meeldivat paadireisi, mille ajal saate nautida maitsvat lõunat värskelt püütud kalast ja muudest mereandidest suurepärase kohaliku veiniga.

Puhkus Becicis võib olla üsna mõõdukas ja rahulik või vastupidi, väga aktiivne, sest siin on loodud kõik veespordi tingimused, nagu veesuusatamine, raftimine ja paragliding. Igal aastal toimub Becici linnas rahvusvaheline rannajalgpalli maailmameistrivõistluste turniir koos maailma tähtede osavõtuga.

Reisid Becici:

Becici
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy