;

Riigid ja kuurordid - Budva | TUI.EE

Huvitavad faktid Budva kohta:

Kirjeldus

Montenegro peamine turismikeskus - Budva - on suurepärane meelelahutuse ja aktiivse puhkuse armastajatele. Seal on palju restorane, baare, diskoteeke, kasiinosid, tenniseväljakuid ja spordiväljakuid. Ekskursioonid Budvasse on samuti huvitavad kultuuri fännidele ja enamus vaatamisväärsustest asub vanalinnas. Vana Budva kesklinnas on linnus, mille sees on muuseum, selle kõrval on kolm iidset templit: Püha Johannese (7. sajandist pärit), Püha Maarja (840 aastast) ja Püha Kolmainsuse kirik (1804. aastast).

Starogradskaja väljakul on arheoloogiamuuseum, millel on 3000 ajaloolist eksponaati, selle vastas on Püha Kolmainu kirik ja veidi kaugemal on 14. sajandi Püha Sava katedraal.

Suvel on mitmeid muusika- ja teatrifestivale, samuti luuleõhtud. Iga-aastase «Grad-Teater» festivali raames esinevad Citadelis teatrirühmad erinevatest riikidest.

Puhkust Budvas pole võimalik ette kujutada ilma kohalike kalarestoranide külastamiseta, mis on siin suurepärased.

Külastage kindlasti restorani Demižana (Slovenska Obala 3), Maša (Gradska luka bb), pererestoran, mis tegutseb alates 1976. aastast, Jadran (Slovenska Obala 10), Hiina Hong Kong (Vuka Karadžića 1) ja Itaalia O Sole Mio (Slovenska obala 15) .

Budva parimad baarid on Picaso, Garden Cafe, Pushkin, Millenivm, Rabello, Palma, Chest O'Shea Iiri pubi ja Ričardova Glava.

Reisid Budvasse on populaarsed noorte seas, kes armastavad kohalikke klubisid ja diskosid, eriti: Trocadero, Rafaello, Raj, Torine, Miracle Lounge, Renaissance, Caffe Jef, Caffe Greco ja Maine.

Reisid Budva:

Budva
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy