;

Riigid ja kuurordid - Petrovac | TUI.EE

Huvitavad faktid Petrovac kohta:

Kirjeldus

Populaarne Montenegro Petrovaci kuurort asub Budva linnast 17 km kaugusel, olles oliivisalude ja tiheda männimetsaga ümbritsetud. Lastega pered puhkavad Petrovacis. Petrovacil on kaks väikest randa, kus on dušid, tualetid, vihmavarjud ja lamamistoolid. Kuurordi peamine rand on 2 km pikk ja võluv promenaad kohvikute, restoranide ja kauplustega. Teine rand on “Lučice”, mida iseloomustab tema maalilisus ja mugav juurdepääs veele. Sellel rannal on suurepärane kalarestoran, mis asub männipuudega ümbritsetud mäel ja kust on suurepärane vaade merele.

Peamises rannas saate einestada Da Vinci restoranis Hiina köögis, samuti Kastelo ja Terrasa baaris, kus on head kokteilid ja õhtuti disko.

Ekskursioonid Petrovacis tutvustavad teile huvitavaid kohalikke vaatamisväärsusi, millest peamine on iidne Veneetsia kindlus koos ööklubi ja restoraniga, lähedal asuv vaateplatvorm, klaasipaviljon Rooma mosaiikidega, katoliku kirik ja kaks kloostrit 1 km kaugusel kuurordist.

Kui olete ostnud perele reisi Petrovaci koos lastega siis on teil huvitav külastate teatrietendusi (tsirkus, muinasjutud, pantomiim), mida õhtuti korraldavad Palas hotellis kunstilised trupid.

Lučice'i rannas on veeliumägi, saate tellida ka paadisõidu läbipaistva põhjaga paadiga, rentida paati, sõita jet ski või katamaraaniga, sukelduda.

Reisid Petrovac:

Petrovac
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy