;

Riigid ja kuurordid - Ulcinj Rivijera | TUI.EE

Huvitavad faktid Ulcinj Rivijera kohta:

Kirjeldus

Ulcinj Riviera võtab teid vastu pideva sooja ilmaga, sobib ideaalselt lõõgastumiseks (217 päikesepaistelist päeva aastas), suurepärased Montenegro liivarannad, mugavad Montenegro hotellid ja hea rahvusköök. Kuna see Montenegro koht on kuulus mitte ainult merepuhkuse, vaid ka Montenegro maalilise maastiku ja muinasajaloo osas, on siin meeldiv ja informatiivne isegi kõige tähelepanelikumate puhkusereisijatele.

Ulcinj Riviera rannad on kuulsad oma halli basaltiliiva poolest (teisisõnu nimetatakse seda "mustaks liivaks"), mida soovitatakse mitte ainult puhkamiseks, vaid ka lihas - ja lihaskonna haiguste raviks.

Ulcinj kuurordid sobivad ideaalselt perepuhkuseks Montenegros: peen soe liiv meeldib lastele, meri soojeneb üle 25 kraadi, hooaeg kestab aprillist novembrini, s.t. rohkem kui pool aastat. Loodusliku ilu armastajaid Montenegros meelitavad ligi Montenegro kaunid maastikud ja Ulcinj Riviera rikkalik taimestik. Ja reedel saate Ulcinjis nautida eklektilist Balkani kultuuri Montenegrot, mis on eriti märgatav selles linnas, mis asub moslemi Albaania piiri lähedal.

Reisid Ulcinj Rivijera:

Ada Bojana
Ada Bojana on üks kuulsamaid nudistikeskusi Euroopas. Vesi on siin soojem kui teistes Montenegro puhkekeskustes ja ujumishooaeg kestab kauem - aprilli lõpust novembri alguseni.
Ulcinj
Ulcinj on Montenegro lõunapoolne linn, mis asub Albaania piiri lähedal. Väga värvikas ja maaliline. Siin on suurepärane liivarand ja palju huvitavaid ajaloo- ja arhitektuurimälestisi.
Ulcinj Rivijera
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy