• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Barcelona | TUI.EE

Huvitavad faktid Barcelona kohta:

Kirjeldus

Kõige ilusam ja euroopalikum linn Hispaanias on Barcelona. See on Kataloonia ajalooline pealinn, mis on Vahemere suurim sadam, mis on kindlalt loonud riigi kõige kaubanduslikuma ja tööstusliku linna au. Barcelona inimesed tunnevad uhkust oma linna ajaloo üle. Seetõttu on siia koondunud hulgaliselt muuseume, galeriisid, mälestisi, templeid ja teisi kohti, mida tuleb külastada. Seetõttu tulevad turistid Barcelonasse tagasi, et kogeda uusi ja uusi elamusi. Kõrvuti vanade hoonetega asuvad linnas ka uusehitised. Lai tänavad ja hubased väljakud loovad lummava õhustiku. Kindlasti peaksite jalutama  mööda vanalinna tänavaid, mida imetles maailmakuulus kirjanik Somerset Maugham. Puhkust Barcelonas jääb meelde omaoma gastronoomilise kogemusega. Hõrgutavad toitdud mereandidest ja löihast jätavad teile unustamatu elamuse.

Kliima

Barcelona asub Ibeeria poolsaare kirdeosas, Vahemere rannikul ja ümbritsetuna igalt poolt Collserola mägedega, mis kujundavad suures osas Vahemere kliima.- kuuma suve ja pehme talve, mille keskmine temperatuur on + 17 ° C. Kõige jahedamad kuud on detsember ja jaanuar.

Ekskursioonid

​Barcelona on väga ilus linn, kus on palju arhitektuurimälestisi. Üks vanimaid on gooti kvartal, mis koosneb peamiselt XIII – XV sajandil ehitatud hoonetest, ehkki siin leidub ka Rooma ajastul säilinud vanemaid hooneid. Barcelona peamisteks vaatamisväärsusteks on kuninglik väljak, katedraal, linna muuseum ja vana raekoda. Gooti kvartali kõrgeim punkt on Barcelona Akropolis, mille kõrval on peakatedraal, mida ehitati kuue sajandi jooksul. Rahu Väravatest kagus, läbib vanalinna kuulus La Rambla boulevard, mis on  omamoodi Barcelona hinge võlu, suursugususe ja surematuse sümbol. Barcelonasse on oma jälje jätnud Pablo Picasso,Juan Miro, Bunuel ja Antonio Gaudi, kelledest viimane pühendas linnale kogu oma elu, luues kordumatuid kuntsiteoseid: Park Güell, Mila Maja, Piiskopilinnus, El Capriccio suvila, La Pedrera, Battlo maja, vankrite balustraadid, võred, aiad, vitraažaknad!
Lisaks asub  Barcelonas kuulus Sagrada Familia, mis on  üks 20. sajandi omanäolisemaid hooneid, millest on saanud tänapäeva Barcelona mitteametlik sümbol.  Barcelona ilu saab nautida 560 m kõrgusest Tibidabo mäe vaateplatvormilt, kuhu viib köisraudtee. Barcelonas ja selle ümbruses leidub  erinevaid hotelle igale maitsele.
Erilist tähelepanu väärib  Pueblo Espanoli muuseum. Pueblo Espanyol  on Hispaania vabaõhumuuseum, kus on kauplused, kohvikud ja baarid, kus on eksponeeritud kõige ilusamate ja Hispaania hoonete miniatuursed koopiad. Samuti on esitatud selle  riigi eri piirkondadele ja provintsidele iseloomulikud arhitektuurinäidised. Igal juhul on see väga põnev reis, mille jooksul saate tutvuda  Hispaania kommete, ajalooga, arhitektuuri ja kultuuriväärtustega.

Reisid Barcelona:

Barcelona
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy