• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Lloret De Mar | TUI.EE

Huvitavad faktid Lloret De Mar kohta:

Kirjeldus

​Costa Brava ranniku suurim kuurortlinn - on tuntud nii Hispaanias kui ka mujal. Tal on eriti populaarsus noorte seas, sest seal on palju baare, disko- ja ööklubisid. Linna tantsupõrandate kogupindala on 5000 ruutmeetrit. Lloret de Mar asub pikal merre eenduval maaribal.  Lloret de Mar pakub ka aktiivse puhkuse võimalusi: veespordi seadmete rentimise keskused, sukeldumine, kalapüük.
Linna on tuntud ka oma kultuuriliste ja ajalooliste traditsiooni poolest - pühad ja festivalid toimuvad aastaringselt, kõige enam - vabas õhus, linna kesktänaval ja mereäärsel bulvaril. Siin saab näha, kuidas iidses kalurite linnas peeti pulmi. Maitsva toidu fännid hindavad kahtlemata linna hubaseid restorane suurepärase Vahemere ja Euroopa köögiga, millest paljudel on panoraamvaade lahele. Soovitame külastada restorane Salamic, mille interjööri kaunistavad antiikesemed, ja Can Sabatat koos tüüpilise katalaani toiduga. Kalabanys  saate aega veeta kokteilibaaris.
 
On olemas bussiterminal, kust bussid sõidavad Tossa de Mari ja Blanesi linnadesse, mujale rannikualale  on kõige mugavam  sõita rongiga.
 

Reisid Lloret De Mar:

Lloret De Mar
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy