• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Costa De Barcelona | TUI.EE

Huvitavad faktid Costa De Barcelona kohta:

Kirjeldus

Costa de Barcelona ulatub Kataloonia pealinnast 100 km põhja ja lõuna poole. Seda piirkonda armastavad igas vanuses ja huvidega turistid ning see ei ole üllatus: ilus loodus, soe meri, hoolitsetud rannad, paljud ajaloolised kohad ja naudingud igale maitsele.

Costa de Barcelona's ootavad teid veespordialad, baarid ja ööklubid, mägedes männid, rikad kultuuriprogramm ja ekskursioonireisid.
Piirkonnas on mitu suurt turismikeskust:
- Barcelona linnaekskursioon,
- Boheemne Sitges,
Malgrat de Mari, Calella, Santa Susanna rannad.
Lõõgastuge Costa de Barcelonas
TUI: saate broneerida kohe

Reisid Costa De Barcelona:

Calella

Calella tervitab turiste tõeliselt katalaani külalislahkusega. Siin nad ei tea, mis kiirus ja kirevus on: isegi merel Calella uhkete liivarandade juures ei ole müra

Malgrat De Mar

See väike katalaani linn, mis asub kahe provintsi piiril ja ühendab naabruses asuva Santa Susanna linna, moodustab ühise arenenud infrastruktuuriga puhkeala: kaubanduskeskused, restoranid, baarid ja kohvikud on hajutatud kogu rannikul.

Pineda De Mar
Mahe tantsumuusika, lopsakad aiad, kaktused ja palmipuud, kaunid liivarannad - see on Kataloonia kuurort Pineda de Mar, mis on väike, kuid väärtuslik Hispaania ranniku pärl.
Santa Susanna
Santa Susannat iseloomustavad sinised merelained, särav päike, rohelised mäed, valged kivimajad, mida ümbritseb lopsakas rohelus ja õitemeri. See on linn, kus saab unustada argipäevamured ning sukelduda Vahemere elu võludesse.
Costa De Barcelona
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy