• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Alanya | TUI.EE

Huvitavaid fakte Alanya kohta:

Kirjeldus

Alanya on üks ilusamatest Türgi kuurortidest, kus saavad veeta unustamatu puhkusereisi nii paarid, kui ka lastega pered.
Siin ootavad teid mitte ainult ilusad liivarannad, vaid ka imeline loodus ja ajaloolised vaatamisväärsused. Alanya peamine vaatamisväärsus on Bütsantsi kindlus Ich-Kale , mille 6,5 km pikused seinas on kaunistatud 140 torniga. Õhtulon kindlus suurepäraselt valgustatud ning selle territooriumil asuvad 13 sajandi lossi varemed ja iidsed kirikud. Umbes 20 km kaugusel Alanyast asub suurepärane veelõbustuspark „Sealanya“, kus saab ujuda delfiinidega ja imetleda haid.
Alanya piirkond meelitab ka neid turiste, kellele meeldivad iidsed koopad. Soovitame kindlasti külastada Damlatas koopa, siin näete üle 15 tuhande aastased stalaktiidid ja stalagmitid.
Olles Alanyas ärge jätke suurepärast võimalust külastada kõige populaarsema randa - Kleopatra rand, mis erined teistest randadest kristallselgete veedega ja liivaste randadega. Unustamatu rannapuhkus on teile garanteeritud! 
Puhkamise ja päevitamise vahelduseks võite proovida midagi imelist - sukeldumine, mis annab võimaluse näha kala, kaheksajalga ja merevetikate maagilist ilu.
Otsides reisipakkumise, mis vastaks teie soovidele ja puhkuse eelarvele on kindlasti kasulik teada, et Obagol piirkonnas asuvad Alanya soodsamad hotellid, Mahmutlar on kaunistatud apelsiniistandusega, Avsalar ja Okurcalar pakuvad 5* hotelle, kuid nende hulgas on palju economy klassi hotelle, Konakli ja Incekum piirkondades on hämmastavad liivarannad.
 

Reisid Alanya:

Alanya
Avsallar
Incekum
Inčekum on tuntud oma kuldsete liivarandade poolest, mida peetakse selle piirkonda parimateks randadeks. Päevasel ajal saate külastada Alanya või Side linna.
Kargicak
Väike kuurortlinn Alanya lähedal sobib vaikseks perepuhkuseks. Tauruse mäed ja männimets, soe meri ja hästi hooldatud laiad rannad meelitavad siia turiste igast maailmanurgast.
Konakli
Konakli - väike hubane küla, mille laiad rannad ja meeldejäävad loodusmaastikud meelitavad igal aastal aina rohkem turiste. 
Mahmutlar
Alanya kasvab kiirelt, järg-järgult ühendates läheduses asuvaid linnu. Mahmutlar oranzipuudega ja kuldsete liivarandadega piirkon on hiljuti muutunud väga populaarseks.Siinsed puhkajad saavad külastada ka iidset Siedere antiiklinna, mis oli rajatud III sajandil eKr.
Alanya
Riigid / kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy