• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Kemer | TUI.EE

Huvitavad faktid Kemer kohta:

Kirjeldus

Türgi populaarne puhkusereisi kuurort - Kemer asub mere rannikul ümbritsetud majesteetliku mägedega, mis asub Vahemere rannikul umbes 45 km Antalyast edelas. Kemeri puhkeala
hõlmab mitmeid piirkondi Beldibi, Göynük, Kiris, Camyuva, Tekirova ja Kemeri linn. Kemeri kiviklibu rannad on aastaringselt puhtad ja mereveed on selged. Rannapuhkus on siin imeline, samas aga tuleb arvestada kivikilbu rannaga. 

Nii Kemeri kesklinn kui ka selle ümbrus on täis meelelahutust. Kuurordis on palju restorane,
baare ja klubisid, populaarseimate hulgas on Inferno, Aura ja Budda. Aktiivne puhkus on teile garanteeritud!

Üks kuulsamaid vaatamisväärsusi on Olümpos, mis asub 40 – 50 km kaugusel Antalyast: iidsed Lüükia varemed, üksildane rand ja leegid, mis põlevad salapärasel viisil mäe serval.
Kemeri lähistel on iidse Lüükia linna Phaselis varemed, mille asutasid kolonistid Rhodosest 7 sajandil eKr ja millel oli kolm sadamat. 
Tänavatel on kaupluste ja ladude varemed, mille lähedal asuvad avalikke kohtade varemed, nagu näiteks, Rooma saunad, agoraad ja teatrid.
Üks kuulsamatest Kemer vaatamisväärsusest on Olympose rahvuspargi lähedal asuv Yanartash mägi, mis on tuntud ka kui "Flaming Mountain" ja on populaarne tänu väikestele leekidele mis tekkivad maapinnast vabanenud gaasidest.

Reisid Kemer:

Beldibi
 Asub ligikaudu 25 km kaugusel Antalya kesklinnas. Kuurordis on palju erinevaid majutusvõimalusi, on olemas nii tagasihoidlikud kui ka luksuslikud hotellid, mis asuvad Atatürk Caddesi tänaval mereääres. Turistidele meeldivad avarad rohelised alad, puhtad kruusa rannad ja hästi arenenud infrastruktuur.
Camyuva
Camyuva külas avaneb vaade Tauruse mägede õrnatele piigidele. Ilusad rannad ja puhas sinine meri garanteerivad meeldejääva puhkuse. Kohalike kohvikute, baaride ja restoranide külastamine toob kaasa meeldiva mitmekülgsuse puhkusele Camyuvas. Selles
väikeses külas on võimalik isiklikult näha küla elanike eluviisi.
Göynuk
Kiris
Kiris - lahed, männipuud, ilusad rannad ja kristall selged veed, see kõik teeb küla väga eriliseks. Siin on mere ja Tauruse mägede vaheline riba pikkem, nii et juulis ja augustis on niiskus vähem märgatav, kui teistes Kemeri külades.
Tekirova
Čirali
Čirali - mierīgs brīvdienu ciemats, kas atrodas nacionālajā parkā Bejdaglari, 4 km attālumā no Olimpos pilsētas, 40 km no Kemeras, 85 km attālumā no Antālijas.
Kemer
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy