• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Beldibi | TUI.EE

Huvitavad faktid Beldibi kohta:

Kirjeldus

Asub ligikaudu 25 km kaugusel Antalya kesklinnas. Kuurordis on palju erinevaid majutusvõimalusi, on olemas nii tagasihoidlikud kui ka luksuslikud hotellid, mis asuvad Atatürk Caddesi tänaval mereääres. Turistidele meeldivad avarad rohelised alad, puhtad kruusa rannad ja hästi arenenud infrastruktuur. Puhkus Beldibi piirkonnas sobib kõige paremini rahulikuks perepuhkuseks, siin ei ole palju kauplusi, kohvikuid, restorane ja diskoteke. Kindlasti tasub külastada iidse Phaselise linna, mille asutasid Rodose kolonistid 7 sajandil eKr. Tänapäeval on säilinud kolm sadamat, kaitsetornid ja kindluse seinad. Legendi järgi just siin asub Aleksander Suure (ehk Makedoonia Aleksander) haud. Puhkus Beldibis annab teile võimaluse külastada veel ühte läheduses asuva vaatamisväärsuse, mis asub kuurordist paari kilomeetri kaugusel, Göynük, mis on tuntud kõigepealt selle samanimelise kanjoni poolest.

Asukoht

Ligikaudu 38 km Antalya edelaosast, 15 km Kemerist.

Hotellid

Peaaegu kõik hotellid on renoveeritud vastavalt kaasaegsetele standarditele, kui hotelli valimisel tuleb arvestada sellega, et hotellide territooriumid ei ole suured.

Meelelahutused

Külalistele on siin hubased restoranid, kohvikud ja baarid.

Kliima

Mägede läheduse tõttu juuli lõpus ja augustis on siin kõrge õhuniiskus.

Rand

Siin piirkonnas on enamasti kruusarannad ja paljudes hotellides pääs vette on võimalik ainult pontoonsillast: ühelt poolt tagab see selget ja läbipaistva merevee, kuid samal ajal teeb raskeks siseneda vette merekaldalt väikelastele ja neile kes ei oska ujuda.

Reisid Beldibi:

Beldibi
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy