• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Kemer | TUI.EE

Huvitavad faktid Kemer kohta:

Kirjeldus

Türgi populaarne kuurort - Kemer asub mere rannikul ümbritsetud majesteetliku mägedega, mis asub Vahemere rannikul umbes 45 km Antalyast edelas. Kemeri puhkeala hõlmab mitmeid piirkondi Beldibi, Göynük, Kiris, Camyuva, Tekirova ja Kemeri linn. Kemeri kivikliburannad on aastaringselt puhtad ja mereveed on selged. Nii Kemeri kesklinn kui ka selle ümbrus on täis meelelahutust. Kuurordis on palju restorane, baare ja diskoteeke, populaarseimate hulgas on Inferno, Aura ja Budda.
Üks kuulsamaid vaatamisväärsusi on Olümpos, mis asub 40 – 50 km kaugusel Antalyast: iidsed Lüükia varemed, üksildane rand ja leegid, mis põlevad salapärasel viisil mäe serval.Kemeri lähistel on iidse Lüükia linna Phaselis varemed, mille asutasid kolonistid Rhodosest 7 sajandil eKr ja millel oli kolm sadamat. Tänavatel on kaupluste ja ladude varemed, mille lähedal asuvad avalikke kohtade varemed, nagu näiteks, Rooma saunad, agoraad ja teatrid.
Üks kuulsamatest Kemer vaatamisväärsusest on Olympose rahvuspargi lähedal asuv Yanartash mägi, mis on tuntud ka kui "Flaming Mountain" ja on huvitav sest maapinnast vabanenud gaasidest põhjustatud väikesed süttid.

Reisid Kemer:

Kemer
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy