;

Riigid ja kuurordid - Marmaris | TUI.EE

Huvitavad faktid Marmaris kohta:

Kirjeldus

Üks parimaid kuurorte Türgis on kahtlemata Marmaris. Reisid Marmarisse sobivad nii lastega peredele kui ka paaridele ja gruppidele: kuurort asub suletud lahe ääres. 

Rannapuhkus on siis kõrgel tasemel, rannas on palju baare, kohvikuid, restorane, läheduses asub veekeskus.

Ekskursioonid Marmarisesse on populaarsed jahimeeste ja surfajate seas. Aprillikuu lõpus toimub siin rahvusvaheline merefestival, mis toob kokku merehuvilisi erinevatest riikidest.

Kaks saart kaitsevad sadamat hoovuste eest, mistõttu on see ideaalne koht purjelauasõiduks, purjetamiseks, veesuusatamiseks.
 
Puhkus Marmarises sobib ajalooliste vaatamisväärsuste hindajatele.

Marmaris on keskaegne linnus, kus asub huvitav muuseum, mis asub Calais 'lossis, mille ehitasid ioonlased 1044 eKr. Unikaalne Ottomani ajastu mälestusmärk on ehitatud 1545. aastal. Ibrahim mošee on ehitatud 1789. aastal ja asub Kemeralti piirkonnas.

Marmaris puhkuse planeerimine on väga lihtne, kuna iga hotell pakkub erinevaid ekskursioone ja tegevusi. Teil tuleb ainult valida!
Soovitame külastada "Gyunyuchek" parki, mis asub Paradise Islandi suunal. Nüüd nimetatakse seda Ataturk Parkiks ja see on riigi kaitse all.
Marmarises saate tellida mittu huvitavaid ekskursioone: näiteks ekskursioon Sediri saarele, kus paiknevad vana Kedrai linna või ekskursioon Cleopatra saarele.

Soovitame külastada Pamukkale, UNESCO kaitse all oleva maailmapärandi nimekirja kantud 17 geotermilist allikat ning külastada Dalyan saari ja iidset Efesose linna.

Sport

Marmarises on palju veespordialasid. On palju sukeldumiskeskusi, mis pakkuvad täisvarustust ja kogenud instruktorite juhendamist; pakutakse ka veesuusatamist ja surfamist.
​Kõige tähelepanuväärsem on linna jahisadam, mis on suuruselt neljas Türgis. Kõiki veesõidukeid on võimalik rentida. 

Reisid Marmaris:

Marmaris
Riik/kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy