• Klientidele
;

Riigid ja kuurordid - Side | TUI.EE

Huvitavaid fakte Side kohta:

Kirjeldus

Side üks elavamatest kuurortidest Türgi lõunaosas, mis asub 75 km Antalya lennujaamast. Vana-Rooma pärand on selle linna peamine tunnusjoon. Sides on igale maitsele ja eelarvele reisipakkumised, alates suurtest ja luksuslikest hotellidest kuni tagasihoidlike, kuid hubaste hotellideni. Vanalinnast mitte eriti kaugel on kaks peamist randa rannapuhkuse veetmiseks: lääne ja ida.

Kui tulite puhkusereisile lapsega, siis sobivam on Lääne rand, sest vesi on seal madal ja sissepääs vette on mugavam. Siin saate purjetada, sukelduda ja kalapüügiga tegeleda, proovida veesuusatamist, või võta osa paadisõidus.

Side piirkond sobib ka arheoloogia ja ajalooliste vaatamisväärsuste armastajatele. Arheoloogilise kompleksi territooriumile pääseb läbi Hellenistlikku perioodi peavärava, millest edasi mööda sammastega tänavat jõua avaliku vannideni, kus on praegu muuseum. Rooma saunad, necropolis, akveduktid, linnaseina jäänused, nümfid ja paljud muud ehitised, mis kindlasti ei jäta kedagi ükskõikseks. Side on väga populaarne ka noorte reisijate seas, kes otsivad viimase hetke pakkumised või soodsad lennupakkumised et kuurordi külastada.
Üks tuntumatest ööklubidest on "Oxyden" kus saab lisaks tantsimisele ka basseinis ujuda.

Asukoht

asub 75 km Antalya lennujaamast.

Ekskursioonid

Side - linn, kus ajalooaustajad leiavad lugematuid monumente, mis on säilinud vaatamata paljudele maavärinatele. Kindlasti külastage agorat – koht, kus õitses orjakaubandus. Selle taga on 16000 kohaline amfiteater, kus elanikud vaatasid etendusi. Soovitame ka ekskursiooni Pamukkalesse, mida võib nimetada kaheksandaks maailma imeks. On öeldud, et Pamukkale soojusvetes on tervendav jõud.

Meelelahutused

kalarestoranid, ööklubid, meelelahutuskeskused, suveniiripoed.

Reisid Side:

Kumkoy
Kumkoy - Side linnale lähim piirkond, kõigest 3 km kaugusel Side linnast. Maaliline laht madalate veedega, imeilusad liivarannad meelitavad turiste igas vanuses, kuid on eriti sobilikud lastega peredele.
Manavgat
Side keskusest 6 km kaugusel asuv väike küla, kus saate näha tüüpilise Türgi küla elustiili ja külastada tõelist Türgi turgu, mis on avatud igal nädalavahetusel.
Side
Side üks elavamatest kuurortidest Tügi lõunaosas, mis asub 75 km Antalya lennujaamast. Vana-Rooma pärand on selle linna peamine tunnusjoon. Sides on hotellid igale maitsele ja eelarvele, alates suurtest, luksuslikest kuni tagasihoidlike, kuid hubaste hotellideni.
Sorgun
​Sorgun on Antalya piirkonda üks kõige maalilisemaid kuurorte. Küla Vahemere rannikul, mis asub Side linnast kahe kilomeetri kaugusel on paradiis perepuhkuseks männimetsade ümbruses
Titreyengol
Väike kuurort asub 7 km kaugusel Side keskusest. Seda piirkonda iseloomustab männimetsade varjuline rohelus ja liivarandade kombinatsioon. Mõned hotellid asuvad eemal merelt, kuid pakkuvad tasuta transfeeri randa.
Side
Riigid / kuurordid
Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy