• Klientidele
EGIPTUS
TÜRGI
ASENDUSREISI VAUTŠER
TÄNUAVALDUS


COVID-19 ERIOLUKORDSeoses eriolukorraga Eestis ja kogu maailmas oleme tühistanud kõik kevadhooaja Egiptuse reisid.

TUI Eesti prioriteet on tuua kõik reisijad Egiptusest tagasi.17.03.20 Hurghada – Tallinn lend väljub plaanipäraselt.

19.03.20 Sharm el Sheikh – Tallinn lend väljub päev varem (18.03.20) kell 13.20.✔️ Ärajäänud Egiptuse reiside klientidel on võimalus kuni 31.03.20 teha valik asendusreisi osas.

✔️ Küsimustega ärajäänud reiside osas võtke ühendust oma reisikonsultandiga.Palume teilt mõistvat suhtumist. Esmajoones tegeleme nende reisijatega, kes on vaja Egiptusest tagasi tuua ning siis jooksvalt väljumiskuupäevade järjekorras teiste reisijatega.

COVID-19 ERIOLUKORDKolmapäeval, 11. märtsil, kuulutas Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) COVID-19 ehk koroonaviiruse leviku pandeemiaks. Seoses sellega kuulutas Eesti Vabariigi Valitsus oma 12. märtsi 2020. aasta korraldusega nr 76 välja eriolukorra Eesti Vabariigi haldusterritooriumil. Eriolukord kehtib kuni 01.05.2020 (pikendatud kuni 17.05.2020), kui Vabariigi Valitsus ei otsusta teisiti. Tulenevalt COVID-19 pandeemilisest levikust ja Vabariigi Valitsuse poolt väljakuulutatud eriolukorrast peatas TUI Baltics vääramatu jõu tõttu ajutiselt pakettreisilepingute täitmise eriolukorra kehtivuse ajaks.Seoses sellega anname teada, et TUI Baltics lennud Türki on peatatud kuni 30.04.2020.✔️ Soovitame kõigil, kelle reis pidi toimuma kuni 01.05.2020, muuta reisi kuupäeva ja valida omale asendusreis kuni 30.04.2020. Selleks palume võtta ühendust oma reisikonsultandiga.

✔️ Kui te ei tea veel, millise reisi vastu soovite oma ärajäänud reisi vahetada, siis pakume ka võimalust valida asendusreisi vautšer, millega saate tasuda uue reisi eest. Vautšerit saab kasutada uue broneeringu tegemiseks kuni 31.12.2020.

✔️ Kui te ei soovi oma reisi edasi lükata ja loobute asendusreisi vautšerist, siis nende taotlustega tegeleme pärast eriolukorra lõppemist.* * *Eestis ja Türgis kehtiva eriolukorraga ja selle raames kehtestatud piirangutega ei ole hetkel võimalik väljapoole Eestit puhkusereise teha. Lennuühendus Türgiga on peatatud ning Türgis on riigisiseselt kehtestatud liikumispiirangud.Seoses sellega anname teada, et TUI Baltics on sunnitud kõik kuni 31.05.2020 planeeritud lennud ja pakettreisid Türki edasi lükkama hilisematele kuupäevadele.Kõigil klientidel, kes on soetanud reisi väljumisega kuni 31.05.2020, on järgmised võimalused alternatiivideks.✔️ Vahetada olemasolev broneering samas vääringus valitud Türgi 2020 väljumisele septembris ja oktoobris sõltuvalt hotellist. Selleks palume võtta ühendust oma reisikonsultandiga.

✔️ Vahetada olemasolev broneering Egiptuse TALV 2020/2021 reisi vastu süsteemis kehtiva hinnaga.

✔️ Vahetada olemasolev broneering samas vääringus Türgi 2021 hooaja väljumisele tingimusel, et väljumiskuupäev, hotell, reisijate arv, reisi kestus ja toatüüp ei muutu.

✔️ Kui te ei tea veel, millise reisi vastu soovite oma ärajäänud reisi vahetada, siis pakume ka võimalust valida asendusreisi vautšer, millega saate tasuda uue reisi eest. Vautšerit saab kasutada uue broneeringu tegemiseks kuni 31.12.2020.

✔️ Kui te ei soovi oma reisi edasi lükata ja loobute asendusreisi vautšerist, siis nende taotlustega tegeleme pärast eriolukorra lõppemist.Palume arvestada, et hetkel võib esineda viivitusi päringutele ja nõuetele vastamisel. Palume selles osas mõistvat suhtumist ja kannatust!

Vabandame omalt poolt ka kõikide võimalike ebamugavuste pärast antud eriolukorras.

ASENDUSREISI VAUTŠERI TINGIMUSED1. Vautšer väljastatakse ettemakstud summa ulatuses. Vautšer on nimeline (ühele broneeringule üks vautšer). Vautšerit saab edasi anda teisele inimesele, see peab olema fikseeritud kirjalikult ja kõik osapooled peavad andma oma nõusoleku.

2. Vautšer kehtib broneerimiseks kuni 31.12.2020.

3. Vautšer kehtib väljumistele:

▪️ Suvi 2020 (Türgi, Kreeka)

Müügi avanedes järgmisteks hooaegadeks ka:

▪️ Talv–Kevad 2021 (Egiptus)

▪️ Suvi 2021 (Türgi)

4. Vautšerit ei saa kasutada GDS väljumistele (reisipaketid liinilendudega), lennupiletite, kindlustuse ega muude lisateenuste eest tasumiseks.

5. Vautšer kehtib ainult TUI Eesti pakettreisidele (tšarterlennud).

6. Vautšerit saab kasutada hiljemalt 30 päeva enne reisi väljumiskuupäeva.

Näiteks: broneering väljumisele 23.05.2020 vormistatakse 20.04.2020.

7. Vautšerit saab uue broneeringu tasumisel kasutada ainult ühe korra.

Ostu sooritamisel realiseeritatakse vautšeri väärtus täies ulatuses.

▪️ Kui uue broneeringu hind on sertifikaadi väärtusest väiksem, siis väljastatakse uus vautšer kasutamata summale.

▪️ Kui uue broneeringu hind on suurem kui vautšeri väärtus, siis tuleb reisijal hinnavahe tasuda.

8. Vautšerit ei saa vahetada rahaks.

9. Vautšer on kehtiv broneerimisel reisibüroos, kus oli vormistatud ja tasutud algne broneering.

TUI BALTICS TÄNUAVALDUS18. märtsil 2020. aastal tõi TUI Baltics Tallinnasse, Riiasse ja Vilniusesse oma viimased kliendid, kes olid valinud puhkuseks Egiptuse. Ajal, kui Eesti Välisministeerium oli hoiatanud, et riigipiirid suletakse ja transpordiühendused katkevad, olid sajad TUI Baltics Eesti, Läti ja Leedu turistid Hurghada ja Sharm el Sheikhi kuurortides. TUI Baltics töötajad võtsid ühendust kõigi klientidega ja organiseerisid kiirkorras kojulennud. Plaanipärased lennud olid juba annulleeritud, kuid leidsime siiski võimaluse tuua oma kliendid Tallinna, Riiga ja Vilniusesse ning sealt edasi oma koduriikidesse.TUI Balticsi nimel soovin avaldada tänu kõigile töötajatele, partneritele ja lennufirmadele, kellega koostöös kiired ja efektiivsed otsused võimalikuks said. Vaid tänu koostööle ja rahu säilitamisele suutsime leida parimad võimalused oma klientide kojutoomiseks.Eriline tänu ka meie klientidele mõistva suhtumise eest. Mitte ainult Balti riigid, vaid kogu maailm on kogenud päevi täis ebakindlust ja muresid. Me hindame teie usaldust reisikorraldajasse TUI Baltics ja meie professionaalsetesse meeskonnaliikmetesse, kes selgitasid olukorda ja leidsid parimaid lahendusi reiside korraldamiseks.TUI Baltics on osa maailma juhtivaimast reisikorralduskontsernist ning oleme uhked, et pakume Balti riikide reisijatele parimaid puhkusevõimalusi, hotelle ning kõrgtasemel teenuseid. Me loodame, et turismimaailm toibub sellest kriisist peagi ning suudame teile taas pakkuda põnevaid reisielamusi.Mehmet Benli

TUI Baltics juhatuse liigeMe kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy