• Klientidele
TT Baltics tõi Balti riikidesse puhkusereiside kaubamärgi TUI

27. septembril alustab TT Baltics oma äritegevust Leedus, Lätis ja Eestis, tuues nendesse riikidesse tuntud TUI kaubamärgi. Maailma suurima turismi edendaja TUI-ga sõlmitud frantsiisilepingu alusel tegutsev ettevõte pakub Läänemere regiooni reisijatele puhkusereiside parimat taset.

„TUI kaubamärgi tulek Baltimaadesse on hea uudis kõigile Leedu, Läti ja Eesti puhkajatele. Oleme põhjalikult analüüsinud Läänemere turismimajanduse kiiret kasvu. Baltimaade reisijad on tuttavad globaalse TUI kaubamärgiga. Nad on harjunud ostma viimase minuti reise Lääne-Euroopasse või eksootilistesse sihtkohtadesse Baltimaade suurimatest turismiagentuuridest. Kasvav nõudlus kvaliteetsete reiside järele ja inimeste kõrged ootused hea hinna-kvaliteedi suhtega reiside osas on seega põhjus, miks me Balti regiooni siseneme,“ ütles TT Balticsi juhataja Ricardas Nosevicius.

Turu-uuringu kohaselt jõuab Baltikumi puhkusereiside turu kasv 20%-ni järgmisel aastal, kuna see on eelmisel aastal juba kasvanud 15% ja sel aastal on oodata üle 25% tõusu. Nõudlus kõrgema kvaliteediga reiside järele suureneb samuti. TT Baltics keskendub eelkõige sellele turusegmendile.

Ricardas Nosevicius rõhutab, et TUI kaubamärgi all korraldatud reiside kvaliteet on tagatud universaalteenuse põhimõttega one-stop-shop: kõik reisiteenused hotelli broneerimisest logistikani sihtkohariigis tulevad samalt ettevõttelt või tema partneritelt.

TUI on kogunud enda ümber tugevad partnerid: võimekad reisikorraldajad, kuus lennuliini, kus on umbes 150 lennukit, üle 380 hotelli ja 16 kruiisilaeva. Samuti on TUI ise kohal 48 riigis kui sihtkoha kogemuste pakkuja.

„Türgi, Küpros, Hispaania ja Bulgaaria valiti meie esimeseks pakkumiseks Baltimaade reisijale pärast nende eelistuste põhjalikku analüüsi. Isegi kõige kogenum reisija üllatub meie reisipakettide mugavusest ja turvalisusest. Tutvustame mõningaid uuendusi, kaasa arvatud sihtkohti eksootilistesse riikidesse. Baltimaadest saadame reisile umbes 50 tuhat turisti“, lisas Ricardas Nosevičius.


TT Baltics SIA
Riia, Läti

Me kasutame küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustute küpsiste kasutamise eeskirjadega: Cookie policy